Türkçe

English

Deutsch

Noter Yeminli Resmi ve Özel Çeviri

  
 
 
 
 
 
 
 
 
   

 
 

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

Hizmetlerimizde kaliteyi yakalamak ve kalite standardını korumak için firmamızda kalite güvence politikası yürütülmektedir. Öncelikle çevrilmek üzere gelen metnin konusuna göre, ilgili alana hakim bünyemizde çalışan bir çevirmen arkadaşımız görevlendirilir. Mümkün olduğunca bir proje üzerinde yalnızca bir çevirmen arkadaşımızın görevlendirilmesi hedeflenir. Eğer zaman kısıtlı ise birden çok sayıda çevirmen aynı projede görevlendirilir. Ancak bu durumda da, çevirmenlerin ofislerimizden herhangi birinde aynı mekanda çeviri yapmaları sağlanır. Bundan amaç terminolojik birliği sağlamak, muhtemel farklılıkları asgariye indirmektir. Çeviri tamamlandıktan sonra (ya da süreye bağlı olarak ilerledikçe) kontrolüne geçilir. Gerektiğinde, incelenmek ve spesifik konularda onay almak amacıyla, kontrolden geçmiş metin müşteriye gönderilir. Müşterinin onayını takiben ise nihai metnin teslimatı yapılır. Kalite standardımızı yakalayamayacağımızı düşündüğümüz çeviri projeleri ise firmamız tarafından alınmamaktadır. Müşteri memnuniyetinin sağlanması temel hedefimizdir.

Başarımız, taahhüt ettiğimiz teslimat sürelerine riayet etmekte ve yüksek kalitede tercüme hizmeti sunmakta yatmaktadır. Sizlere en son teknolojiye uygun sofistike bir proje yönetim sistemi sunuyoruz.
 
   Ada Tercüme (c) 2007 - 2015

Dijital Bilişim Teknoloji Hizmetleri  

Translate, Translation , Interpret , Interpretation , Translator , Interpreter , Sworn Translator , Sworn Interpreter , Translation Bureau Under Oath , Certified Translators , Official Translation , Accredited Translators and Interpreters , Turkish Accredited Bureau of Translators and Interpreters , Turkish Accredited Bureau of Certified Translators and Interpreters , Tercüme , Tercüman , Çeviri , Çevirmen , Yeminli tercüman , Yeminli tercüme bürosu , Resmi Tercüme , Noter Yeminli Tercüme , Noter Yeminli Tercüman , Noter Yeminli Çeviri , Noter Yeminli Tercüme , Übersetzer , Übersetzung , Staatlich vereidigter Dolmetscher , Staatlich vereidigtes Übersetzungsbüro,İngiltere, ABD, Amerika vize başvurusu, vize başvuru formu, vize belgeleri, İngiltere Büyükelçiliği, çeviri, tercüme, greencard Dijital Bilişim Teknoloji Hizmetleri